Dermokosmetyczny peeling kwasem chemicznym salicylowym to zabieg szczególnie polecany osobom zmagającym się różnymi problemami skóry. Choć nie należy do najpopularniejszych, z łatwością poszerza rzeszę fanów, którzy doceniają jego skuteczność.

Peeling kwasem salicylowym powinno się wykonywać w cyklu 6-8 zabiegów, bowiem to właśnie wtedy przynosi najlepsze efekty, które cieszą się trwałością. Jest to technika pomocna zwłaszcza w walce z wypryskami, jednakże wykazuje dużą skuteczność również w rozjaśnianiu przebarwień czy wygładzaniu skóry.

Dermokosmetyczny peeling kwasem salicylowym jest także skuteczny w oczyszczaniu i zwężaniu ujścia gruczołów łojowych oraz ze zmianami trądzikowymi. Technikę te jednak odradza się osobom, które zmagają się z aktywnymi infekcjami wirusowymi czy bakteryjnymi lub też łuszczycą.

Nie ulega wątpliwości, że peeling kwasem salicylowym to bardzo korzystny i efektywny zabieg. Warto więc poszukać go w ofercie ulubionego salonu urody, aby poddać swoją skórę skutecznej regeneracji.

Jeśli nie wiesz jak nosić suknie o delikatnym kroju to poszukaj porad http://montibello.pl/skin-product/moisturising-cleansing-mousse/