Rozszerzone pory, czyli małe, okrągłe wgłębienia na twarzy to problem wielu osób, niezależny od wieku czy płci. Można ograniczyć ich występowanie poprzez unikanie opalania w solarium i nadmiernego ogrzewania twarzy oraz stosowanie kosmetyków dobranych odpowiednio do rodzaju skóry.

Jednak sposobem na walkę z porami mogą być również domowe maseczki, a szczególnie ta z truskawek, jogurtu i miodu. Okazuje się bowiem, że te trzy smaczne składniki spożywcze tworzą świetną mieszankę, która działa ściągająco na skórę.

Warto zauważyć, że maseczka z dodatkiem jogurtu najlepiej wpływa na cerę tłustą. Jednakże możemy zamiennie zastosować śmietanę, która będzie bez wątpienia ukojeniem dla skóry suchej.

Rozszerzone pory to problem, z którym należy walczyć nie tylko przy pomocy chemicznych środków kosmetycznych i profesjonalnych zabiegów w gabinetach urody, możemy bowiem spróbować także domowych metod, których siła tkwi przede wszystkim w naturalnych składnikach.

Bryczesy dziecięce do jazdy konnej http://epelo.pl/produkty/asortyment/fryzjerstwo/sprzet/sprzet-fryzjerski/suszarki-do-wlosow,2,30038 https://www.hitobuwie.pl/damskie/sneakersy.html