Współczesne salony urody pomagają nam zadbać nie tylko o twarz czy paznokcie, ale także o całe ciało, proponując szereg rozmaitych zabiegów, których efekty mogą być widoczne już po jednej wizycie w gabinecie kosmetycznym. Do takich kuracji niewątpliwie zaliczamy zabieg parafinowy na dłonie, który polega na kilku prostych czynnościach.

Zabieg ten rozpoczyna się od usunięcia martwego naskórka z dłoni przy pomocy specyfików o właściwościach peelingujących oraz masażu. Następnie aplikuje się na dłonie ochronne mleczko odżywcze i zanurza je w ciepłej parafinie.

Po tych czynnościach dłonie wkładane są w foliowe rękawiczki i przykrywane ręcznikiem na około 20 minut, bowiem dopiero po tym czasie kosmetyczka zdejmuje zastygniętą maskę. Cały zabieg kończy się nałożeniem odpowiednio dobranego do skóry kremu odżywczego.

Zabieg parafinowy na dłonie jest niezwykle przyjemny, ale i skuteczny. Pozytywnie wpływa nie tylko na skórę dłoni, którą nawilża i wygładza, ale również na płytkę paznokcia, która staje się mniej łamliwa.

http://www.sukienkimm.pl/sukienki/sukienki-na-sylwestra/ http://montibello.pl/skin-care/produkty/kategorie-produktow/ korekcja powiek